2002 yılında Perpa Ticaret Merkezinde 40m2 lik bir ofiste kurulan şirketimiz istikralı bir şekilde büyüyerek ürün ve hizmet kalitesi ile sektörde haklı bir yer edinmeyi başarmıştır.

Bu süreç içerisinde ulaştığımız başarının arkasında müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu prensipten aldığımız güç ile bugün Kâğıthane bölgesinde 400 m2lik depo ve satış ofisimiz ile yola devam etmekteyiz.

Kısa vadede planlarımız arasında 600m2lik kendi ofisimize geçip güçlü sermaye ve öz kaynaklarımızla müşterilerimize yeni ufuklar açmaya devam edeceğiz.

Merkurgold olarak yenilikçi uygulamalarla sektörde belirleyici olmayı hedefliyor müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmeti sunarak altın ve gümüş efekt veren malzemeler konusunda merkez olmayı planlıyoruz.

Merkürgold altın ve gümüş efek veren malzemeler konusunda sektörde belirleyici bir yere sahiptir. Müşterilerimize tedarikçi olarak hizmet vermekle birlikte arge desteği sağlayıp çözümler üretmekteyiz.

Arge çalışmaları sonucunda elde ettiğimiz yeni ürünlerin patent haklarını alarak müşterilerimize sunmakta yurt içi ve yurt dışı pazarlarda rekabet etmelerini sağlamaktayız.

Satışını yaptığımız ürünlerle ilgili müşterilerimize eğitimler vererek maksimum kalite ve standartlarda üretim yapmalarını sağlamaktayız.

TOP Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.